O nas

MELTRONiX

profesjonalny serwis elektroniki przemysłowej

Jesteśmy pogwarancyjnym serwisem elektroniki wielu światowych marek będących liderem w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy elektroniki w różnych sektorach pozwala nam na skuteczną diagnozę i naprawę skomplikowanych układów analogowych jak i cyfrowych. Bazując na ogromnej wiedzy jak i doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić do działania 95% urządzeń które otrzymamy. Dokonujemy napraw przy użyciu oryginalnych części bądź jak najlepszych zamienników dostępnych na rynku. Posiadamy doświadczenia w naprawach z takich sektorów jak telekomunikacja, energetyka, automatyka czy przemysłowa gastronomia.

Naszym priorytetem jest skuteczna naprawa otrzymanych urządzeń tak aby przywrócić im ich pełną funkcjonalność i sprawność. Skuteczność naszych napraw jest tak wysoka dzięki zastosowaniu bardzo dobrych urządzeń kontrolno pomiarowych takich jak oscyloskopy, analizatory widma czy reflektometry optyczne. Trzeba jednak pamiętać że są to tylko narzędzia które nie obejdą się bez doświadczonego operatora który odpowiednio zinterpretuje odczyty i na ich podstawie dokona diagnozy urządzenia.

Bardzo ważnym atutem napraw urządzeń jest to że oszczędzamy nie tylko pieniądze ale także środowisko. Każda płytka którą uda się naprawić to oszczędność energii oraz surowców potrzebnych na wyprodukowanie następnego urządzenia. Poprzez naprawę uszkodzonych komponentów nie ma również potrzeby utylizowania ich a są to odpady niebezpieczne. Wszelkie odpady zostające u nas po naprawie zostają przekazane do profesjonalnej zewnętrznej firmy która zajmuję się utylizacją.

Specjalizujemy się w naprawach urządzeń elektroniki przemysłowej. Nasze działania nakierowane są na usługi związane bezpośrednio z naprawą i konserwacją urządzeń elektronicznych. Realizujemy zarówno zlecenia awaryjne jak i eksploatacyjne. Naprawy dokonywane są przy zastosowaniu wysokiej jakości elementów elektronicznych oraz części zamiennych importowanych z całego świata. Realizując powierzone zadania korzystamy z urządzeń i doświadczeń technicznych liderów w branży, co zapewnia wysoką jakość finalną świadczonych usług.

Wszystkim naszym Klientom służymy pomocą w rozwiązywaniu ich problemów związanych z funkcjonowaniem urządzeń elektronicznych w maszynach przemysłowych.

Switche, krotnice, karty teletransmisyjne

PRZEKAŹNIKI MIKROPROCESOROWE

STEROWNIKI plc

Falowniki, Inwertery

Karty wejść/wyjść

Sterowniki urządzeń gastronomicznych

Zasilacze przemysłowe, Przetwornice

Silniki elektryczne

zasilacze UPS

i wiele innych…

Skontaktuj się otrzymasz darmową wycenę

darmowa wycena

Zapraszamy do kontaktu!

Za darmo i na dodatek zupełnie niezobowiązująco dokonamy wstępnej wyceny kosztu naprawy Twojego urządzenia.

 

 

napisz do nas:
lub zadzwoń: