Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Właścicielem i administratorem serwisu internetowego meltronix.eu jest firma MELTRONIX Patryk Meller z siedzibą w Poznaniu os.Kosmonautów 20/83 NIP 9721330672 tel. 572205510

Strony naszego serwisu zostały wykonane w oparciu o system zarządzania treścią WordPress (wordpress.org) i są hostowane przez firmę LH sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. ks. Jakuba Wujka 7/26.

 

Jakie dane osobiste są zbierane i dlaczego je zbieramy

Kontakt e-mailowy

Odwiedzający witrynę, dzięki udostępnionemu adresowi e-mail, mają możliwość przesłania swoich uwag lub zapytań za pomocą poczty elektronicznej e-mail. Ze względu na to gromadzimy dane, takie jak adres zwrotny klienta oraz inne dane osobowe (jeśli takie są wymagane).

Dane zbierane tą drogą służą wyłącznie do kontaktu zwrotnego z respondentem, a także mogą być przechowywane jako niezbędne do późniejszego ewentualnego świadczenia usług.

Ciasteczka

Według naszej najlepszej wiedzy witryna nie tworzy i nie pozostawia żadnych ciasteczek, a w szczególności takich, w których zawarte są dane osobowe. Jednak niektóre  wtyczki użyte do stworzenia tej witryny w systemie CMS WordPress mogą dla swoich celów tworzyć i pozostawiać ciasteczka. Jeśli nie chcesz aby tak się działo, wyłącz obsługę ciasteczek w Twojej przeglądarce.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły oraz inne odnośniki zewnętrzne na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować Twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie Twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Boty różnych wyszukiwarek internetowych, w tym Google zbierają informacje dotyczące ruchu na naszej stronie w celu tworzenia  statystyk.

Za każdym razem jeśli odwiedzasz naszą stronę zbierane są automatycznie informacje, takie jak:

  • adres IP
  • nazwa domeny
  • typ przeglądarki
  • typ systemu operacyjnego
  • rodzaj urządzenia, z którego nawiązywane jest połączenie
  • czas połączenia z serwisem

 

Z kim dzielimy się danymi

Firma MELTRONIX Patryk Meller w żadnym przypadku nie udostępnia żadnych danych osobom trzecim. Przetwarzane dane osobowe są wykorzystywane jedynie dla potrzeb kontaktu z naszymi potencjalnymi klientami.

Ponieważ dostawcą usług hostingowych jest firma LH Sp. z o. o. z którą jesteśmy związani umową „powierzenia przetwarzania danych osobowych”. Firma  LH Sp. z o. o. pośredniczy w przekazywaniu danych do naszego systemu informatycznego.

 

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane są przechowywane przez czas nieokreślony jeśli mają znaczenie w związku z wykonywaną przez nas działalnością usługową.

 

Jakie masz prawa do swoich danych

Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste przechowywane w naszym systemie informatycznym w dowolnej chwili.

Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

 

Gdzie przesyłamy dane

Dane zawarte w formularzu kontaktowym mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu, są one poprzez system poczty elektronicznej dostarczane naszej firmie, gdzie podlegają pieczołowitemu przechowywaniu.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek sytuacji stanowiącej naruszenie bezpieczeństwa danych osobowych ustalimy przyczynę naruszenia oraz niezwłocznie podejmiemy wszelkie czynności mające na celu usunięcie zaistniałego naruszenia i poprawę zabezpieczenia danych, tak aby zapobiec takiej sytuacji w przyszłości.

darmowa wycena

Zapraszamy do kontaktu!

Za darmo i na dodatek zupełnie niezobowiązująco dokonamy wstępnej wyceny kosztu naprawy Twojego urządzenia.

 

 

napisz do nas:
lub zadzwoń: